Kasa

Jak szybko zarobić kasę ?
To pytanie od wieków zadaje sobie prawie każdy.
Jest mnóstwo sposobów, na to, by ją zdobyć w szybki sposób, głównie jednak są to sposoby nielegalne. Nie chcemy przecież iść do więzienia.
Chodzi jednak o to — jak ją zarobić !
Nie zawsze praca, jaką wykonujemy, pozwala nam na szybkie wzbogacenie się. Jasne, że możemy nękać szefa co chwilę o podwyżkę, ale wiadomo, że daje to marne skutki i na dodatek jakiś pułap w końcu osiągniemy i na tym koniec.
Gdy sami jesteśmy szefem, to mamy lepsze położenie, ale również do czasu.
Żeby w szybki sposób się wzbogacić, należy wymyślić coś niekonwencjonalnego i albo uruchomić produkcję tego czegoś, albo wcielać w życie i zarażać innych ideą, którą wymyśliliśmy.
Ale jednak skoro chodzi nam o to, aby szybko zarobić kasę, to zakładamy, że interes jest niepewny lub chcemy wyjechać gdzieś daleko albo nie daj Boże/ potrzebujemy pieniędzy na ratowanie życia.
Szybkie wzbogacenie wiąże się z dużym ryzykiem, bo wzbudza zazdrość u jednych, a u drugich nagłą chęć kontroli.
Jeśli jednak szybki zarobek potrzebny jest nam po to, by komuś zaimponować, to oczywiście jest to normalne i nie wzbudza podejrzeń.
Musimy jednak dokładnie przemyśleć, co zrobić z dużą kasą.
Ładowanie jej bezmyślnie do banku nie jest dobrym pomysłem. Trzeba inwestować, by szybko i zapewne łatwo zarobiona forsa — przynosiła również szybko zysk.
Inwestycje musimy wybrać rozważnie, żeby nie utopić kapitału. Co wcale nie znaczy, żebyśmy nie postawili na przemysł stoczniowy.
Owszem zdarzają się wypadki, ale to nie powinno nas interesować, gdyż wypadki zdarzają się wszędzie.
Przemysł spożywczy jest pewnym rozwiązaniem, ale jednak istnieje tam już niezły tłok i trudno by było nam się tam poruszać.
Kultura i sztuka to raczej niepewne rejony. Trzeba naprawdę bardzo dobrego rozeznania w tej dziedzinie, bo łatwo możemy pożegnać się z kapitałem, a i reputacja nasza może ulec nadwątleniu.
Inwestowanie w sport również wymaga przemyśleń. Tam raczej trzeba mieć szczęście a na takie ryzyko nas nie stać.
Przemysł odzieżowy to raczej niezły rejon, chociaż i tam występuje przesyt. Daje on jednak duże pole manewru, ale położyć nas może nagły zwrot mody no i — po zawodach.
W przemyśle medycznym tkwią również wielkie możliwości. Jednak nie wiadomo na co się zdecydować: czy na sprzęt medyczny, czy na budownictwo obiektów medycznych, czy może na produkcję drobnych akcesoriów.
Przemysł farmaceutyczny jest — jakby się mogło wydawać — niezłym miejscem do zainwestowania. Owszem, ale jednak nie polecałbym, bo to zbyt ryzykowne.
Budownictwo mieszkaniowe to bardzo dobry wybór. Mieszkań wciąż brakuje, a te, które już istnieją, niejednokrotnie wymagają remontu, lub wyburzenia. Jednak i tu czyhają niespodzianki. Nieuczciwy wykonawca może nam nieźle zaszkodzić.
Zainwestowanie w przemysł paliwowo-energetyczny może być szalenie intratnym przedsięwzięciem. Jednak konkurencja, która tam panuje, może nam nawet nie pozwolić wystartować.
Przemysł samochodowy to oczywiście ogromne pole do inwestycji, ale tylko dla fachowców o nieprzeciętnej zdolności przewidywania.
Przemysł chemiczny stwarza niewątpliwe możliwości, ale jest to rejon najeżony niebezpieczeństwami.
Czuję niezwykłą sympatię do przemysłu drzewno-papierniczego. Sam chętnie zainwestowałbym tam niezłą sumkę, ale na razie nie posiadam takowej.
Przemysł, przemysłem, ale nie koniecznie tam trzeba szukać miejsca do włożenia naszej gotówki. Możemy przecież zainwestować w jakieś szalone pomysły, których jeszcze świat nie widział.
Mam znajomego, który dużą część swojego kapitału przeznacza na organizowanie wypraw wysokogórskich. Jednak nie są to jego wyprawy.
Wykłada pieniądze grupom, które się do niego zgłaszają. Finansuje im całą wyprawę w zamian za reklamowanie go na całym świecie.
Jaka z tego korzyść ? – zapytacie. Ano, taka, że facet jest zapraszany w różne zakątki świata, jest tam niezwykle serdecznie przyjmowany i zawiera znajomości z producentami sprzętu wysokogórskiego. Oni z kolei inwestują w niego, gdyż rozsławia ich wyroby. Kółko się zamyka, ale facet zarabia na tym krocie, zwłaszcza że wszystkie jego wyjazdy są finansowane przez zapraszających.
Nie koniecznie musi Wam imponować taka postawa, gdyż wiąże się to prawie z ciągłymi wyjazdami.
A spróbujcie zainwestować w siebie ! Tak w SIEBIE.
Może brzmi to dziwnie, ale warto spróbować. Znacie się przecież dobrze, wiecie, na co Was stać, jesteście uczciwi, solidni i fachowo przygotowani. Macie szereg znajomości, które niewątpliwie pomogą w rozmnażaniu kapitału. Wszystkie Wasze pomysły są godne uwagi i nie przyniosą Wam wstydu. Dysponujecie imponującą wiedzą ogólną, której pozazdrościć może niejeden z nas. Wasze dotychczasowe osiągnięcia na polach różnych dziedzin spędzają sen z powiek niejednemu z nas. Każdy chciałby być Wami !
Ale może to tylko pozory. Może pod płaszczykiem Waszej wszechstronności kryje się jakieś wielkie oszustwo ? Znajomość z Wami może okazać się dla nas zgubna.
Jeśli więc nie wiecie, co zrobić z szybko zarobioną kasą — chętnie podam Wam numer mojego konta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here