Zdolność kredytowa - przekonaj się, czy ją masz

Brakuje Ci gotówki i chcesz wziąć szybki kredyt lub pożyczkę? Jeśli tak to możesz skorzystać z bogatej oferty pożyczek online. Takie pożyczki możesz wziąć w wygodnych ratach, a co więcej zdolność kredytowa nie stanowi tutaj żadnego ograniczenia.

Wymagana zdolność kredytowa

W większości firm pożyczkowych, takich jak Kokos.pl, możesz uzyskać dodatkowe pieniądze bez zbędnych formalności. Oznacza to, że pożyczkę na dowolny cel uzyskasz bez poręczeń, zaświadczeń o zatrudnieniu, czy wysokości zarobków. Tak więc, pożyczka ratalna za pośrednictwem firm pożyczkowych nie wymaga od nas wykazania zdolności kredytowej, a już w szczególności przy pożyczkach niewielkich kwot.  W dodatku korzystając z usług firm pożyczkowych pieniądze możesz otrzymać naprawdę w kilka chwil. Jak to możliwe? Jedyne, co musisz zrobić, aby dostać kredyt, to wypełnienie krótkiego formularza online. Informacje, które musisz podać to najczęściej podstawowe dane osobowe. Po wypełnieniu formularza otrzymasz decyzję kredytową. Czas oczekiwania w zależności od firmy pożyczkowej wynosi od  kilkunastu minut do 24 godzin. Jeśli decyzja jest pozytywna pieniądze trafiają na nasze konto niemalże natychmiast.

Co z kosztami pożyczki ratalnej?

Pożyczka ratalna to sprawdzony sposób na dodatkowy zastrzyk gotówki. Jeśli obawiasz się ukrytych lub niespodziewanych kosztów, jeszcze przed wypełnieniem wniosku kredytowego możesz sprawdzić szacunkowe koszty takiej pożyczki. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Internetową firmy, którą wybrałeś, a następnie odszukasz kalkulator pożyczek. Większość firm posiada takie rozwiązanie, a kalkulator jest widoczny na stronie głównej. Za jego pomocą poznasz wysokość miesięcznej raty, która jest uzależniona od wysokości kwoty oraz okresu spłacania należności. Kalkulator w kosztach całkowitych pożyczki uwzględni również prowizję firmy oraz wszelkie inne wydatki. Dzięki temu możesz poznać całkowity koszt pożyczki oraz wysokość miesięcznej raty. To z kolei, pomoże Ci w podjęciu decyzji, jaki okres spłaty oraz jaka wysokość rat, będą dla Ciebie dogodne, aby pożyczka nie była obciążeniem domowego budżetu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here